Omalovánky pro děti

Omalovánky pro děti k vytisknutí / Omalovánky k vytisknutí online

Úvod

Pro své děti zde najdete mnoho krásných obrázků k vymalování a vytisknutí. Všechny jsou zdarma a dají se lehce vytisknout na vaší tiskárně. 

Jak vytisknout obrázek, který se Vám líbí?

Klikněte na zmenšený obrázek, který chcete vytisknout. Po kliknutí se Vám objeví obrázek ve větší velikosti.

Potom stiskněte pravé tlačítko myši a klikněte na "Zobrazit obrázek". Klikněte na obrázek pro zvětšení na optimální velikost a v hlavním menu vašeho internetového prohlížeče na nabídku "Tisk".

Objeví se vám nové okno, kde vyberete tiskárnu a obrázek vytisknete.

Stejným způsobem si můžete zvolený obrázek uložit do svého počítače. Jen místo tlačítka "Tisk" zadáte "Uložit obrázek...".Ten uložte do Vámi zvoleného adresáře. 


Jistě Vás zaujme také rubrika Omalovánky na přání.

Do té můžete psát, jaké omalovánky by jste zde rádi našli. Pokud to bude možné, bude Vám vždy vyhověno. V této rubrice se též dozvíte, které omalovánky k vytištění byly naposledy přidané.

Doufáme, že se Vám tu bude líbit a budete se rádi vracet.

Poslední komentáře
12.10.2016 16:10:55: www.dedra-katalogy.cz Dedra www.betterware-katalog.cz Betterware www.dedra-katalogy.cz Dedra ofic...
01.02.2013 20:16:14: Koralek
 
omalovánky k vytisknutí // omalovánky k vytištění // omalovánky pro děti // omalovánky online // omalovánky zdarma // barbie // doba ledová // kung-fu panda // spiderman // lazy town // Madagascar // medvídek Pú // omalovánky.cz // obrázky // kreslené // k dokreslení // k domalování